Život se třemi dětmi je velmi rozmanitý a díky tomu jsem měla možnost objevit spoustu výrobků i výrobců, značek a firem, ke kterým bych se asi nikdy jinak nedostala. Postupně jsem si některé oblíbila natolik, že se staly stálicemi u nás v rodině. A některými z nich se mi dokonce povedla navázat i obchodní spolupráce a to buď formou banerové reklamy umístěné na mém webu nebo prostřednictvím odkazů.

Díky tom, že je mám všechny vyzkoušené, nemám problém s tím, vám je doporučit a tím se za ně zaručit. Proto jsem s jejich propagací souhlasila a vy si tak můžete být jistí, že tyto značky jsou kvalitní a ověřené. U značek, kde je spolupráce obchodní, najdete hvězdičku. Za získané penízky pak nejedeme na dovolenou, ani si nepostavíme dům, ale spoříme klukům na pozdější dobu, nebo koupíme něco od nové lokální značky, kterou vám budeme moci doporučit zase příště.


Moje Česko *

Už když jsem si otevírala svůj první eshop, věděla jsem, že chci podporovat lokální a české firmy a značky. A protože navíc miluji cestování a myslím, že je důležité ukázat i našim dětem, jak krásnou máme zemi, byla spolupráce s Mým Českem jasná volba! Už aby ta prťata trošku povyrostla a jedeme na výlet!

Moje Česko - samolepicí korková nástěnka na vzpomínky z výletů

FEEDO.cz*

Na Feedu nakupujeme pravidelně a to z jednoduchého důvodu – milujeme jejich dárky k objednávkám 😀 Naposledy k nám takto doplavala i Potrhlá chobotnice PLAY-DOH.

Feedo.cz: TOP ZBOŽÍ pro vaše dítě