O MNĚ

Život s dětmi je krásný, ale pěkně drsný! Existuje spousta věcí, na které vás žádné chytré weby nepřipraví (já každý den objevím nejméně jednu novou!). Někdy vám o nich neřeknou ani nejlepší kamarádky, protože se stydí, nevěří si nebo se jen cítí hloupě.

Je to zkrátka jako na houpačce!

Právě proto vznikl tento blog, abych se s vámi mohla podělit nejen o ty hezké a veselé momenty, kterých je samozřejmě spousta, ale i o ty náročnější chvíle mateřství a manželství, o kterých se třeba tolik nemluví.

Já jsem v mateřství zažila velkou řádku pocitů od

„Áaaaach, to jsou malí miláčci, nejradši bych je láskou snědla“

až po

„Co jsem provedla v minulém životě tak hrozného, že musím snášet takové peklo!“

Zkrátka tím chci říct, že v tom nejste sama. Jsme mámy a ne super hrdinky z pohádky (ikdyž….. však my víme). Pojďme společně táhnout za jeden provaz a pojďme se navzájem podpořit a povzbudit. A taky se společně zasmát. Prý je to dobré na nervy 🙂

A kdo jsem vlastně já?

To je moc dobrá otázka 🙂 Sedím tady u počítače už asi půlhodiny a stále jsem nepřišla na tu trefnou větu, která by mě vystihovala. Tak si půjčím citát německého spisovatele E. Tolleho:

Jsem živou silou vesmíru, která v každém okamžiku má moc si zvolit kým a čím chce v tomto světě být.

Miluji být mámou, ale stejně tak miluji své podnikání. Miluji být manželkou, a zároveň miluji svou svobodu. Takže jsem v každém okamžiku jiná, ale vždy jsem to já. Někdy rozcuchaná a do oběda v pyžamu, jindy jak ze žurnálu a na obchodní schůzce. Miluji všechny své podoby (no dobře, nějaké výjimky bych asi našla), a ráda vás podpořím v hledání těch vašich.

Můžete rovnou nakouknout do naší skupinky pro všechny z nás, které máte spoustu podob a potřebujete také někdy být NEJEN MÁMA.

Pár perliček z mého života

⭐️ Mám červený magisterský diplom z molekulární biologie a genetiky.
⭐️ Během studia jsem strávila pět měsíců ve Vídni a studovala na Vídeňské univerzitě.
⭐️ V průběhu pouhých dvou let jsem porodila tři děti ( a všechny do třicítky!).
⭐️ Mladší děti jsou dvojčata.
⭐️ Nedám dopustit na látkové plenky. I proto jsem své první podnikání rozjela právě v této oblasti.
⭐️ Splnil se mi sen vidět Niagárské vodopády.
⭐️ Miluji řeckou kuchyni a nikdy neodmítnu skleničku dobrého řeckého vína (ideálně v útulné taverně s výhledem na pláž, samozřejmě).
⭐️ Mé nejoblíbenější květiny jsou tulipány.
⭐️ Ráda poslouchám (kromě jiného) country a folk. Nedvědi jsou moje srdcovka.

Užívejte si čtení na blogu, užívejte si svůj život i své mateřství. A když to někde zaskřípne, dejte vědět. Nejste (v tom) samy!

Vaše nejen máma,