Když má pohodlí s krásou společné jméno. Anniela.

Před nějakou dobou jsem psala o své výzvě „28 dní v sukni„. A právě během ní jsem si uvědomila, jak moc důležité je mít kvalitní a dobře padnoucí spodní prádlo. Jako ne, že by to pohodlí nebylo důležité i u kalhot, ale ony ty sukně zkrátka tak nějak více prozradí každou nedokonalost. Dámy, určitě mi rozumíte. Není zkrátka nic horšího, než když máte úžasný outfit, ale neustále vás zlobí nepadnoucí kalhotky, která se zařezávají a škrtí. Blééééé.

Kalhotkový zázrak jménem Anniela

Velmi jsem proto ocenila možnost, která se mi naskytla, a sice vyzkoušet a otestovat ručně šité kalhotky značky Anniela. Na svědomí je má maminka a podnikatelka Anna Havelková. Její značka je na trhu zatím nováček, ale už teď je jasné, že se máme ještě na co těšit. Anna totiž používá originální kombinaci materiálů, díky kterým jsou její kalhotky unikátní. Základem je látka z bambusu, který je antibakteriální, a doplňuje ji krajkou. Kalhotky jsou tak díky bambusové viskóze měkké a velmi příjemné na nošení a krajka dělá z kalhotek vysoce elegantní kousek.

Bambusové kalhotky Anniela. Ruční práce, příjemný materiál, nádherná krajka.

Bambusové kalhotky budoucnosti

Bambusová viskóza je v současnosti považována za jeden z nejmodernějších materiálů. Je přírodní, antibakteriální a navíc i ekologický. Bambus totiž roste neuvěřitelnou rychlostí a nevyžaduje žádnou speciální péči. Je tak možné jej pěstovat a produkovat velmi velké množství s mnohem menšími náklady na vodu i další zdroje, než jaké vyžaduje třeba pěstování bavlny. Navíc si dobře udržuje svůj tvar a měkkost, takže kalhotky časem tolik nehrubnou.

Nevýhoda? Jak se to vezme!

Já sama mám doma (zatím) dvoje kalhotky a jsem opravdu upřímně nadšená. Líbí se mi jak střih, tak především krajkové lemy. Ty mi ale zároveň přidávají trošku vrásky na čele. Krajka je zkrátka krajka a tak by se kalhotky měly prát jen ručně. A tady narážím na své limity. Vyprat si takhle jednou za čas jedny, dvoje kalhotky, je pohodička. Ale celou kalhotkovou výbavu bych tak asi prát nezvládla 😀 Na druhou stranu, Anna slíbila, že se vrhne na tvorbu „sportovnější“ bezkrajkové verze, která by mohla pěkně pošupajdit do pračky. A potom už mé „bambusové“ výbavičce nestojí nic v cestě!

Miluju je! Kalhotky, které oceníte vy i váš partner.

Kde kalhotky nakoupit?

Anna neustále vymýšlí nové střihy a varianty a já mám podpultovou informaci, že jen u kalhotek nezůstane. Nakoukněte na její web www.anniela.cz a vyberte si. Spoustu inspirace najdete i na Facebooku nebo Instagramu Anniela. A věřím, že vám Anna určitě vyjde vstříc i s výběrem barvy nebo nějaké originální kombinace. Vždyť co jiného by nám mělo být bližší a osobitější, než naše spodní prádlo?

Už jste četli i další články?